Tagasiside/Registreerimine

Koolitaja: Helju Vospert
1) Tahtsin Teid tänada kursuste eest, need aitasid mul palju meelde jätta ja õppida tundmatuid sõnu, õppisin grammatikat, hakkasin paremini kirjutama, mulle meeldib väga dialoogide koostamine – see aitab mind suhtlemisel väga. Eriline tänu õpetaja Helju Vospertile, ta selgitab õppematerjali väga selgelt ja arusaadavalt. Jana Seer🌹🌹🌹

2) Meie õpetaja Helju Vospert, väga hea, selgitab mis tahes teemat väga selgelt ja õigesti. Ma hakkasin paljust aru saama, lauseid õigesti välja mõtlema. Õppisin palju uusi sõnu, meenutasin palju. Mulle väga meeldib kursustel käia. Lugupidamisega Natalja Bondarenko.

Koolitaja: Kaja Ilves
1) Olen koolitusega väga rahul. Õpetaja on välja valinud head materjalid, pöörab tähelepanu sellele, mida õpilased peavad oskama, et kõrgeimale kategooriale eksam sooritada (oskus teha analüütilisi järeldusi, viia läbi küsitlusi, kirjutada ülevaateid jne). Tal on head teadmised Eesti filoloogiast. Asjaolu, et õpetaja on emakeelena kõneleja, aitab õpilastel õppida palju “nippe”, millest ainult eestlased aru saavad ja mida kasutavad. Lugupidamisega Marina Abrosimova.

Koolitaja: Ülle Rumm 
1) Ülle Rumm on õpetajana kõrgetasemeline spetsialist, kellel on sügavad teadmised ja soov neid teadmisi teistele anda, pealegi on ta laia silmaringiga. Ta teab suurepäraselt eesti keele grammatikat ja väga hästi vene keele grammatikat, mis on teiste õpetajate jaoks väga haruldane. Ülle Rummu eripära on oskus läbi viia väga tihedaid, intensiivseid tunde. See võimaldab keskenduda paremini teemale, mitte kellale, oodates, et õppetunnid lõpeksid. Materjali selgitab asjatundlikult ja huvitavalt. Tunnid olid emotsionaalsed, elavad. Õpetaja oli alati valmis aitama, ootas kannatlikult ja kordas õpitut uuesti, et iga õpilane saaks kõigest aru. Suhtlus Ülle Rummuga oli väga meeldiv. Ta on väga karismaatiline õpetaja ja inimene, samal ajal väga-väga nõudlik õpetaja. Kursustel omandatud teadmiste eest soovin avaldada siirast tänu õpetaja Ülle Rummule. Lugupidamisega Natalia Sakova.

2) Töötan Grossi Toidukaubad kassas. Õpetaja Ülle Rummust võib öelda ainult väga head. Ülle Rumm aitas palju, kui midagi ei olnud selge, tuli ta alati mulle vastu. Koolitus meeldis mulle väga. Linda Vilicko.

3) Mina olen Niina Moroz. 2019. a mina olen käinud eesti keele kursustel (tase – B1), mida kestsid 240 (h). Minu lektoriks oli Ülle Rumm. Minu arvamusel see on väga hea ja rahulik õpetaja, oma tegu asjatundja. Mulle meeldis, kuidas ta viis meie tunnid läbi, materjal oli arusaadav ja sisukas. Mina töötan Linnamäe lasteaias lasteõpetajana aadressil Linnamäe tee 4.  Lugupidamisega Niina Moroz.

Isikuandmete töötlemisel lähtub koolituskeskus „Avaliku teabe seadusest“, „Isikuandmete kaitse seadusest“.

1 Step 1
Nimi, perekonnanimi
E-post
Telefon
Isikukood
Sõnum/Kursus
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right